Strand, Svein(1934-2020)
Bord, Speil, Vindu
Olje på lerret
147x114
Signert nede på midten: S. Strand
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: "II Bord, Speil, Vindu 1989".
Kunstnerforbundet, Oslo 9. juni-14. august 1994, kat.nr. 20, oppført som malt i 1988-89, avbildet på forsiden av katalogen. Baroniet Rosendal.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000