Kavli, Arne(1878-1970)
Skjærgårdslandskap 1919
Olje på lerret
75x85
Signert og datert nede t.h.: A Kavli 19
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 86 000
Olje på lerret
75x85
Vurdering