Debré, Olivier(1920-1999)
Lofoten i grått 1971
Olje på lerret
80x116
Signert og datert nede t.h.: OD -71
Signert, påtegnet med tittel på fransk og datert av kunstneren på baksiden av lerretet: "O. Debré Gris Lofoten 71".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 110 000