Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Nordisk 1979
Olje på lerret
95x115
Signert og datert nede t.h.: Advocaat 79
Påtegnet på baksiden av lerretet: "1979 nr 3".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
95x115
Vurdering