Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Aften på seteren 1893

Olje på lerret
77x126
Signert og datert nede t.v.: Skredsvig 93

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Aften på Säteren Hæaasen i Sigdal".

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000