Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Sittende kvinne
Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende kvinne

Olje på lerret
57x49
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 340 000