Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Pike ved piano 1949
Rian, Johs. (1891-1981)
Pike ved piano 1949

Olje på papir, oppklebet på plate
100x80
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1949

UTSTILT:

Johs. Rian, separatutstilling, Blomqvist 10/1 - 2/2 2014, kat.nr. 12 med tittel: "Pike ved piano".

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 470 000