Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Gammel Jølsterjente

Tresnitt trykket i svart på tynt hvitt papir
23,7-24,1x20,7
Signert oppe t.v.: Astrup

Påtegnet med annen tittel på pp: "Jølsterkone".
Loge, Gjessing, Greve nr. 15.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000 USD 4 700–5 800 EUR 4 300–5 300

Tilslag NOK 35 000