Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Musikanter 1952

Blyant og akvarell på papir, lysmål
30x23
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1952

Påtegnet på lapp på baksiden av innrammingen: "Musikkanter 1.".

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 900–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 10 000