Rian, Johs.(1891-1981)
Musikanter 1952
Blyant og akvarell på papir, lysmål
30x23
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1952
Påtegnet på lapp på baksiden av innrammingen: "Musikkanter 1.".
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 900–1 200EUR 900–1 100
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000