Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fransk gårdsinteriør
Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk gårdsinteriør

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 8 300–10 700 EUR 7 500–9 600

Tilslag NOK 110 000