Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fiskere tørker garn
Hanno, Carl von (1901-1953)
Fiskere tørker garn

Olje på lerret
32,5x40
Signert nede t.v.: Carl v Hanno.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Carl v. Hanno.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–800 EUR 500–700

Tilslag NOK 3 000