Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Skjærgårdslandskap med sjøboder

Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: Weidemann.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 19 000