Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Hav

Olje på lerret, oppklebet på plate
22x26,5
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 36 000