Katalog
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Holbø, Halvdan (1907-1995)
Kveld, La Gaude 1931

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbö 31.

La Gaude er en landsby i Alpes-Maritimes i Provence, Frankrike.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 51 med tittel: "Kveld, la Gaude".

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Gi forhåndsbud