25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Vigeland, Gustav (1869-1943)
Gutt som forsvarer saueflokk

Tresnitt, lysmål
32x49,5
Signert nede t.h.: Gustav Vigeland

Stemplet under trykket nede t.h.: Eneret G. V. Oslo Kommune.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 400–600 EUR 300–500

Tilslag NOK 6 000