25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Berg, Gunnar (1863-1893)
Fiskevær i Lofoten med folkeliv

Blyant på skissepapir
17x23, Lysmål: 16,5x22,5
Signert nede t.h.: G B.

PROVENIENS:

Maleren Gunnar Bergs familie.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000 USD 400 EUR 300

Tilslag NOK 3 000