Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordabåten kommer, Sørfjorden Hardanger 1885
Olje på lerret
45x63,5
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1885.
Signert og noe utydelig påtegnet på baksiden, på blindrammen: "A: Askevold Ved Lofthus Hardanger".
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000