Askevold, Anders(1834-1900)
Barn, okse og kuer 1861
Olje på lerret
47x63
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold Df. 1861.
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–9 900EUR 6 200–8 300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
47x63
Vurdering