Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Barn, okse og kuer 1861

Olje på lerret
47x63
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold Df. 1861.

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–9 900EUR 6 200–8 300

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000