Grimelund, Johannes(1842-1917)
Havneparti 1885
Olje på lerret
38x56
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1885
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
38x56
Vurdering
NOK 40 000