Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv 1880

Olje på lerret
63x97
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen. Df 1880-

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00