Sitter, Inger(1929-2015)
Rød sne 1991
Olje og akryl på lerret
162x129
Signert nede t.h.: Sitter
Påtegnet med tittel, samt datert på baksiden av lerretet: ""Rød sne" Mars april 91".
Lapp med annen tittel på baksiden, på blindrammen: "Rosa motiv".
Stemplet og påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Inger Sitter Le Village Jouces F-84220 Gordes IS m 23".
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 18 000–24 100EUR 14 700–19 600
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000