Nerdrum, Odd(1944-)
Sittende kvinne
Kullstift på papir
Lysmål: 85x68
Signert og datert nede t.h.: Nerdrum
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 18 500
Kullstift på papir
Lysmål: 85x68
Vurdering