Nerdrum, Odd(1944-)
Mann i en båt
Litografi, lysmål
73x91,5 Motivet: 70,5x90
Signert og nummerert nede t.h.: Nerdrum 1-80
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 9 000
Litografi, lysmål
73x91,5 Motivet: 70,5x90
Vurdering
NOK 10 000–12 000