Ransve, Bjørn(1944-)
Mannshode 1972
Litografi
Arket: 76x56, Motivet: 64,5x48,5
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve. 1972
Nummerert nede t.h.: 23/80
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Litografi
Nummerert nede t.h.: 23/80
Vurdering