Ransve, Bjørn(1944-)
Mannshode 1972
Litografi
Lysmål: 75x55
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1972.
Nummerert nede t.h.: 34/80
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi
Lysmål: 75x55
Nummerert nede t.h.: 34/80
Vurdering