Sørensen, Henrik(1882-1962)
Mann ved løe 1912
Olje på lerret
52x59
Signert og datert nede t.v.: HS 1912
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
52x59
Vurdering