Heiberg, Jean(1884-1976)
Utsikt over København 1916
Olje på lerret
60x74
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 1916
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Udsigt over Kjöbenhavn 1916".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00