Jørgensen, Knut(1937-1991)
Den flyvende Hollender 1988
Olje på lerret
95x44
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1988
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
95x44
Vurdering