Johansen, Svein(1946-)
Museum II
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 15 500
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.
Vurdering