Nesch, Rolf(1893-1975)
Kvinne med hendene opp foran ansiktet 1946
Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 57x46
Signert, dedikert og datert nede t.h.: Nesch til Alla 1946
Alla skal være kallenavnet til en "Fru Klaveness". Ref Helliesen/Sørensen nr 572.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00