Nesch, Rolf(1893-1975)
Erkeengelen Gabriel
Fargelitografi, lysmål
49,5x37,5 Motivet: 46x35
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.
Nummerert nede t.v.: 5/10
Helliesen/Sørensen 606. Fra 1947.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000