Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi med håndkolorering i olje
Arket: 78x107
Signert nede t.h.: K. Nupen
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 28 000
Arket: 78x107
Signert nede t.h.: K. Nupen
Vurdering
NOK 30 000