Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi, lysmål
64x52 Motivet: 59x48
Signert nede t.h.: K. Nupen
Nummerert nede t.v.: 47/120
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi, lysmål
64x52 Motivet: 59x48
Signert nede t.h.: K. Nupen
Nummerert nede t.v.: 47/120
Vurdering