Vemren, Hilde(1953-)
Oppstilling med krukke 1991
Olje på lerret
100x92
Signert og datert nede t.v.: H. Vemren -91
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
100x92
Vurdering