Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Rittun, Thorstein(1929-2018)
Eplet 1978

Olje på plate
25x21
Signert og datert nede på midten: Th. Rittun -78

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 500