Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Mannen som hadde pjoltret i seg en levende firfisle
Blyant på tynt papir
Lysmål: 26,5x18,5
Usignert
Påtegnet på baksiden av bakplaten: "Mannen som hadde pjoltret i seg en levende firfisle... - Denne skisse er utført av Th. Kittelsen. H. Th. Kittelsen."
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 000