Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Katt og mus
Blyant på tynt papir
Arket: 17x25
Usignert
Påtegnet på baksiden av bakplaten: Skisse -Asbjørnsen og Moe eventyr. - Denne skisse er utført av Th. Kittelsen
H. Th. Kittelsen
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 700