Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Løpende rev
Blyant på tynt papir
Arket: 12,5x22
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 200
Blyant på tynt papir
Arket: 12,5x22
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering