Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Trollmenn og -kjærringer
Tusj på papir
Lysmål: 8x13
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Tusj på papir
Lysmål: 8x13
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering