Kittelsen, Theodor(1857-1914)
To kvinner og et barn
Blyant og tusj på papir
Arket: 8x7
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Blyant og tusj på papir
Arket: 8x7
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering