Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Kvinne i vinterkåpe med hatt og slør
Blyant og tusj på tynt papir
Arket: 17x8,5
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 400
Blyant og tusj på tynt papir
Arket: 17x8,5
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 1 500–2 000