Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Skisse med design av utskjæring til skap
Blyant og tusj på tykt papir
28,5x19
Usignert
Skapet skal stå på Blaafarveværket.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 500