Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Nisser og Dværge bygger i Berge
Blyant og tusj på papir, oppklebet på papir
Arket: 26x20,5 Oppklebingsarket: 35,5x27,5
Usignert
Påtegnet med tittel i tusj av kunstneren på oppklebingsarket.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 500