Dahl, Cecilie(1858-1943)
Sittende gutt i landskap 1911
Olje på lerret
80x101
Signert og datert nede t.h.: Cecilie Dahl 1911
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Olje på lerret
80x101
Vurdering