Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Komposisjon 1994
Litografi
76x56
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen -94
Nummerert nede t.v.: 6/250
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 100