Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Aas, Nils(1933-2004)
Fugl 1970

Serigrafi, lysmål
54x45 Motivet: 41x35
Signert og datert nede t.h.: Nils Aas -70

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 29/100. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 5 450