Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap fra Norge. Fjell
Olje på plate
24x33
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Olje på plate
24x33
Vurdering