Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap fra Norge. Fjell

Olje på plate
24x33
Signert nede på midten: Bendik Riis

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00