Askevold, Anders(1834-1900)
Skogstudie, Istad 1883
Olje på plate
64x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: A: Askevold. Istad 30. Aug. 1883.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
64x41
Vurdering