Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Skoglandskap med elg
Olje på lerret
77,5x124
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
77,5x124
Vurdering