Achen, Georg(1860-1912)
Blomstereng med høying i bakgrunnen 1887
Olje på lerret
31x26
Signert og datert nede t.h.: G Achen. 87
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
31x26
Vurdering